Як розробляти сайти на WordPress вартістю у понад $1000 за 6 годин з нуля

Як розробляти сайти на WordPress вартістю у понад $1000 за 6 годин з нуля

Онлайн-Курс, Котрий За 6 Тижнів, З Нуля, Навчить Вас Веб-розробці У WordPress

Відкрито новий набір на групове навчання курсу WordPress Web Expert 6.0. Старт 12 листопада. Зараз діють реально найкращі умови участі.

Це останній запуск курсу цього року!

Ви готові до професійної веб-розробки і створення реального власного онлайн-проекту у цій сфері?
Ознайомтеся з описом програми нижче:

Якщо Ви потрапили на дану сторінку, значить Ви вже неодноразово задумувались над можливість працювати дистанційно, створювати сайти або перенесення в онлайн діяльності, якою займаєтеся на даний момент.

Це так? Ну що ж, Ви потрапили у правильне місце!

“No offices, no useless meetings, no mandatory hours. You’re recognized for what you do, not your time in a chair.”

Toptal

Все більше і більше людей у всьому світі покидають офіси і працюють з будь-якого куточка світу. І ця тенденція з кожним роком росте. У світі налічується вже добрий десяток другий корпорацій, які успішно відмовились від офісів і працюють повністю віддалено.

Чому так відбувається?

Тому що в інтернеті криється в десятки разів більше можливостей, ніж Ви собі уявляєте.

І тому чим швидше Ви освоїте вміння та навички працювати в інтернеті, тим безпечніше будете себе почувати вже за рік другий. А для тих, хто й надалі залишатиметься лише “в офлайні”, заробляти, вести справи ставатиме все складніше і складніше.

Далеко йти не потрібно: чи багато ви знаєте людей, які, працюючи в офісах, спокійно можуть скільки захочуть подорожувати чи займатись улюбленою справою протягом року? Напевне одиниці. А тепер лише уявіть, скільки можливостей перед вами відкривається, якщо Ви самі вмієте організовувати свій час, та можете працювати звідки завгодно… Улюблене хоббі, подорожі, зустрічі з цікавими людьми, конференції, міжнародні проекти і це ще тільки 10% того, що насправді дає вміння працювати в Інтернеті.

Окрім цього, за допомогою правильних вмінь та навичок роботи в інтернеті, про які власне йде мова, Ви можете реалізувати і монетизувати власну справу повністю онлайн і головне – жити так, як Вам хочеться!

Ці можливості на сьогодні доступні кожній людині і все більше людей починає їх використовувати і жити так, як хочеться!

Хочете розробляти веб-сайти на WordPress вартістю у $1000+ без написання жодного рядку коду?

Чи можливо ви хочете швидко, якісно та цікаво представити себе чи свій проект в інтернеті?

Ви готові стати одним з кращих експертів в Україні по роботі з WordPress?

* І при цьому мати вільний графік, працювати по кілька годин на день з будь-якого куточку Світу…

Давайте відверто!

Скільки разів Ви чули про створення сайтів та успіх тих, хто вміє це робити і успішно заробляє на цих вміннях? А як часто задумувались над тим, щоб теж стати “одним з них”, але щоразу щось зупиняло.

Курсів довкола безліч, ресурсів для навчання – також. Однак освоїти вміння веб-розробки з відомих вам джерел або не так просто, або надто часозатратно. І це проблема більшості початківців у даній сфері – є величезний перелік можливостей, проте обрати найкращий і найшвидший (!) дуже складно.

А як часто ви бачили, як друзі, знайомі чи просто відомі блогери подорожують по півроку, а то й по кілька років за кордоном, працюють віддалено або ж займаються своїм бізнесом в інтернеті?

Здавалось би відкрив інтернет, знайшов на ютубі відео і все готово. Проте на цьому етапі, як правило, з’являється багато підводних каменів, серед яких знову ж таки питання інструменту, підходу, додаткових знань, вмінь і, що найголовніше – ніколи немає людини, яка б могла “взяти за руку” і показати і пояснити як, що і до чого.

Та цьому є рішення – це WordPress платформа для створення сайтів.

6 Основних Пасток Веб-розробки на WordPress, Яких Варто Остерігатись Кожному!

В першу чергу, ви просто не знаєте з чого почати.

І це жахає. Домен, хостинг, сPanel, встановлення WordPress, налаштування… і на цьому зазвичай все завершується, адже для того, щоб все зробити правильно, потрібно або самому сідати і лопатити інтернет та вивчати все, або підключати інших людей, які теж не завжди знаходяться

Ви перевантажуєтесь інформацією, від чого хочеться все кинути і знову піти на малоефективні курси по програмуванню

Від цього у вас починає боліти голова, пропадає мотивація до того, щоб взагалі будь-що робити і, як наслідок, ви зупиняєтесь, бо вже “не стягуєте” все освоювати. Добре, якщо від такого стану ще не з’являються ті чи інші психосоматичні проблеми в тілі.

Потім ви втрачаєте місяці дорогоцінного часу та сотні доларів на курси програмування

І здавалось би ось воно, тепер все має піти, але це скоріше випадковість. Занурившись у програмування і створення сайтів Ви починаєте розуміти, що тут ще 10 років навчання попереду, а займатись своєю справою чи просто подорожувати, працюючи віддалено хочеться вже зараз

Подолавши етап довгого навчання, Ви починаєте шукати роботу

І основна кількість розчарувань з’являється саме на цьому етапі, оскільки освоївши базові вміння програмування, знайти справді хорошу роботу чи замовлення буває іноді в кілька разів складніше, ніж долати тернистий шлях навчання.

Вивчаючи одну технологію зі сфери програмування, Ви розумієте, що до неї потрібно вивчити ще мінімум 3 інші

І це коло зациклюється, оскільки тепершні темпи розвитку інтернет-технологій йдуть на високих оборотах, і щоб бути в курсі всього, потрібно відмовитись від друзів, дівчини, дозвілля і присвятити життя програмуванню </> <3

І навіть якщо таки вдається знайти роботу, вона частіше за все не оправдовує очікувань

Оплата праці на ринку України для тих, хто тільки починає, зазвичай складає $200-$300, проте це аж ніяк не ті гроші, за які спокійно можна жити місяць часу, поїхати за кордон, чи відкласти, щоб через місяць взяти собі Mac Book чи іншу потрібну річ.

І це лише вершина айсберга, що за собою приховує ніша програмування. Насправді є значно більше підводних каменів. Але їх усіх можна спокійно обійти зберігши дорогоцінний час!

З цим курсом – Ви станете експертом з веб-розробки на WordPress Facebook всього за 6 тижнів!

Якби Ви знали всі тонкощі і мали в арсеналі всі необхідні інструменти для створення сайтів за 1 день, чек якого складає від $500, чи хотіли б Ви займатись веб-розробкою на WordPress?

По суті даний курс збереже ваш дорогоцінний час і забезпечить потрібними знаннями і інструментами для розробляння веб-сайтів, а відтак – Ви почнете заробляти в рази більше! Вам не потрібно буде наймати спеціаліста чи компанію по розробці веб-сайтів після того, коли Ви побачите, як все просто і швидко робиться. Не потрібно буде витрачати тисячі гривень. Ви зможете зробити це самі.

Крім того, на Ви витрачатимете на розробку всього 4 годин. Та максимум 15 хвилин на внесення змін на ту чи іншу сторінку сайту.

І навіть більше, якщо Ви тільки починаєте ваш шлях як веб-розробника і хочете мати вільний графік, чудово заробляти, подорожувати і пізніше створити свою компанію по розробці сайтів та приймати замовлення з Америки, Канади, Австралії, Великобританії та інших країн, даний курс – це саме те, що допоможе Вам це мати. Адже проблема більшості розробників у тому, що вони зазвичай розбираються лише в тій чи іншій одній сфері (коді) програмування, проте за 3-5 годин поставити з нуля сайт не кожному під силу.

Саме так я і починав свій шлях…

Хто я і чому мені можна довіряти?

Привіт, мене звати Юра Старик.

Я веб-розробник, мандрівник і онлайн підприємець.

Створив онлайн-школу англійської мови і допомагаю людям вивчати англійську – EnglishExpert4u.com

Я подорожую по Світу, дистанційно працюю та навчаю людей оперативно розробляти веб-сайти на WordPress за 5 годин без написання жодного рядка коду і добре при цьому заробляти. Відвідав вже на цьогоднішній день 28 країн.

А ще подейкують, що я один з тих небагатьох експертів, до яких можна звернутись за дійсно якісною оперативною розробкою веб-сайтів на WordPress та вмінні максимально налаштувати автоматизацію у бізнесі.

Ще зовсім недавно я й сам мріяв про те, що зможу вільно подорожувати по світу і заробляти дистанційно, займаючись веб-розробкою. Тоді я ще не знав, як це реалізувати, проте я добре усвідомлював, що відповідь знаходиться в онлайні.

За останній рік мені вдалося принести численні прибутки своїм клієнтам завдяки реалізації їхньої ідеї в інтернеті. А на саме навчання я витратив численну кількість доларів та фактично 7 років життя. Кожного місяця я проходжу нові тренінги, розробляю нові веб-сайти, завдяки чому постійно знаходжусь на вістрі останніх новин у світі веб-розробки на WordPress (і не тільки). І хоча за весь цей час мені довелось перепробувати десятки різних методів та інструментів для веб-розробки, я врешті-решт зрозумів, що працює, а що ні і досяг того результату, який в мене зараз є.

Я пишу це не для того, щоб вразити Вас цифрами чи похвалитись. Я пишу це для того, щоб показати власну експертність у сфері веб-розробки на WordPress, оскільки досвід і професійні вміння приходять лише з практикою. А я великий її прихильник… Досягти цього було нелегко. Але це відкрило для мене зовсім інше життя.

Але так було не завжди…

Близько 6 років тому в мене виникла ідея мати свій блог. Тож я заліз в інтернет, розібрався що і як і зробив свій перший сайт, який на той час ще був дуже простий. Перший блог, перші статті, перші кроки у веб-розробці. Та я дуже швидко зрозумів, що такого функціоналу сайту, який дається за замовчуванням безкоштовними інструментами, замало.

Тож я вирішив розібратись в цьому детальніше. “Заточити” як то кажуть крутий сайт 🙂 І на великий подив вже зовсім скоро чимало друзів і просто людей з інтернету почали давати позитивні відгуки і просити розробити їм сайт для проекту, сайт-візитку, лендінг, блог. Так я зрозумів, що мої вже набуті вміння можна успішно монетизувати. Тим більше – це дозволяє спокійно залишаючись у робочому процесі, подорожувати по світу, чим я й займався у той час, коли жив в Італії і відвідував країни Західної Європи 🙂

Після декількох місяців роботи над проектами на замовлення я зрозумів, що чогось бракує, щось не йде… Оскільки спершу я все намагався робити знаєте, як книжка пише, пишучи код і редагуючи існуючі готові рішення під той вигляд і функціонал, який потрібне. Та це була марна трата часу.

Та я знайшов інше рішення – це вже готові класні інструменти, які, звісно коштують грошей, проте вирішують 90% роботи і допомагають створювати веб-сайти в десятки разів швидше.

Розібравшись в новій технології і маючи за плечима вже кілька років досвіду та вже зібраних з інтернету готових рішень, я вийшов на закордонних клієнтів і тут, як кажуть, почалась жара… 🙂 Закордонні клієнти, замовлення, які в рази перевищують ринкову ціну в Україні за розробку сайту і насправді дозволяють заробляти від $1000 в місяць

Так я розпочав свою кар’єру веб-розробника на WordPress та успішно нею займаюсь зараз. З часом до мене почали звертатись друзі, підприємці (і ті, які тільки починають власну справу). Ще пізніше – почали знаходитись люди, які теж мріють про веб-розробку і хочуть навчитись працювати по технології, за якою я працюю. Так поступово формується справді крута команда людей, з якими розробляємо різної складності веб-сайти і несемо добро людям.

В результаті, зрозумівши, що ця тема цікава тисячам людей, я вирішив вкласти всі свої знання й напрацювання у насичену навчально-практичну програму, щоб ними могли скористатися всі бажаючі.

Так і з’явився цей тренінг – WordPress Web Expert, який навчає людей якісної професійної веб-розробки.

Я простий і щирий хлопець, котрий любить займатись тим, що хочеться і показувати іншим приклад, що це реально. І ще такий приклад хочу показати Вам та навчити розробці веб-сайтів на WordPress з нуля без знання коду і при цьому добре заробляти!

За менше як 6 місяців роботи на UpWork

Таким чином у мене виникла справжня професійна Місія

ДОПОМОГТИ ПОЧАТИ АБО РОЗВИНУТИ ВМІННЯ ПРАЦЮВАТИ ДИСТАНЦІЙНО, ЗАЙМАЮЧИСЬ ВЕБ-РОЗРОБКОЮ НА WORDPRESS 1000 ЛЮДЯМ

Це 6-ти тижневий онлайн-курс після якого Ви:

Навчитесь самостійно з нуля робити веб-сайти

Не витрачаючи при цьому сотні доларів на компанії по розробці сайтів, спеціалістів по веб-розробці, котрі тільки те і роблять, що беруть гроші за роботу, проте не розробляють ніякого унікального веб-сайту, який, звісно, не приносить результату

Зможете спокійно створювати будь-якого формату лендінги, корпоративні та бізнес сайти

І не мати жодного страху, що у Вас щось не вийде, чи Ви не знатимете як це зробити. На курсі ми повністю покроково освоємо процес створення веб-сайтів і Ви навчитесь робити фактично все, на що здатна Ваша уява чи уява клієнта.

R

Більше не витрачатимете часу на колупання в інтернеті

Про пошук потрібної інформації та “баги” на сайті спокійно зможете забути. Все працюватиме як швейцарський годинник, а Ви та Ваші клієнти будете задоволені сучасним дизайном та оперативністю

i

Знатимете, що важливо, а що ні під час розробки сайтів на WordPress

Щоб максимально якісно та оперативно розробляти сайти, Ви отримаєте повністю робочий пакет інструментів (готові темі, плагіни, напрацьовані схеми) і зможете вже з перших днів (або навіть годин) створити свій унікальний сайт.

Отримаєте найновіші техніки та стратегії створення веб-сайтів та пошуку клієнтів, які справді дорого платять

Я допоможу Вам створити справді унікальний продукт, розробка якого буде базуватись на знаннях психології, нейро- та діджітал маркетингу. В результаті Ви не просто матимете класний сайт, Ви матимете класний сайт, яким приємно користуватись і який, що найголовніше, приводить клієнтів

Створите свій власний сайт, через який будете продавати свої послуги

Так, даний курс буде практичним і тільки практичним. Жодної “водички” і непотрібних трактатів. Ціллю курсу є створити свій особистий сайт і почати через нього продавати свої послуги у сфері веб-розробки

Ось декілька вебсайтів, які розроблені мною

Ось декілька вебсайтів, які розроблені мною

На розробку таких сайтів потрібно в середньому 6-10 годин. А середній чек за кожен може складати від $300 до $1000+ в залежності від замовників.

Скористайтеся перевіреним алгоритмом і пройдіть по вже протоптаній стежині! Життя занадто коротке, щоб довго і нудно сидіти вчити програмування.

WordPress Web Expert – це Ваш ключ до свободи, хорошого заробітку і вільного пересування по Світу.

А тепер давайте розглянемо
детальніше структуру курсу:

Як бачите, даний курс поділений на 12 технічних модулів, кожен з яких навчає покроковій системі створення веб-сайтів з нуля без знання коду, та 6 додаткових по темах маркетингу, продаж та просуванню себе в інтернеті

5

Формат навчання - Online

Так, навчання буде проходити повністю онлайн і в цьому є велика перевага – Ви самі обираєте зручний для себе час і місце на навчання (в межах роботи над кожним модулем), завдяки чому Ви можете максимально ефективно опрацювати сформовану в інформативні відео-уроки навчальну програму.

5

У вас буде доступ до сучасного онлайн-кабінету

Кожен учасник отримає доступ до закритого онлайн-кабінету, де буде відбуватись весь процес навчання, комунікація та перегляд Q&A сесій (раз у два тижні). Таких підхід дозволить Вам завжди мати можливість увійти в навчальний процес і переглянути той чи інший відео-урок.

5

Тривалість цього курсу – 8 тижнів.

Щотижня буде по два заняття. Загалом – 18 модулів, які поділені на 3 сегменти:

  • Сегмент I. Розвиток Експертності
  • Сегмент II. Реалізація Експертності
  • Сегмент ІІІ. Сегмент III. Маркетинг, продажі, переговори та пошук клієнтів
5

Ви потрапите в середовище однодумців, де усі ми - це одна команда

Я, моя команда та учасники курсу – усі ми готові допомогти та підтримати, якщо у Вас щось не виходитиме. Щотижневі онлайн-зустрічі сприятимуть тому, щоб Ви відчували себе в навчанні та завжди могли запитатись поради чи задати запитання

5

Вас буде долучено до закритої групи у Facebook, де ви в будь-який час зможете задати ваші питання і гарантовано отримати відповідь

Ніхто з нас не знає всього ідеально і саме для того є сформована закрита Facebook, де є лише учасники курсу. Можливість задати запитання та отримати експертну відповідь – це цінність, якою Вам і варто і потрібно буде користуватись під час навчального процесу

5

Процес навчання - груповий

Для того, щоб навчання проходило максимально ефективно і, працюючи, Ви могли бачити інших, спілкуватись, спільно обмінюватись ідеями чи запитувати порад зі сторони, у нас буде груповий формати навчання. Марафонного забігу ніхто не планує, проте всі ми працюємо на результат

Структура курсу сформована таким чином, що усі модулі між собою тісно взаємопов’язані і накопичення досвіду веб-розробки у WordPress буде відбуватись поступово. Разом з тим, як вже раніше згадувалось, курс є практичним. Саме після кожного модуля у Вас будуть домашні завдання, які я сам буду перевіряти, коментувати і направляти. Подальші доступи до модулів надаватимуться одразу, як тільки Ви проходитимете поточні модулі та виконуватимете завдання по них. Таким чином я буду впевнений, що Ви досягнете успіху і не будете халявити 🙂

Цінність якісного навчання є значно вищою за конвеєрний потік людей! І для мене це важливо. Я зацікавлений у тому, щоб Ви стали експертом у веб-розробці на WordPress та спокійно могли мати те, що Вам хочеться.

Окрім вищеописаного, раз у два тижні у нас буде спільна онлайн-сесія питань & відповідей, де ми детально розглядатимемо Ваш кейс. Будемо проговорювати в деталях хід Вашого навчання і формувати якісний зворотній зв’язок.

Все повністю записується і після проведення Q&A сесій Ви отримаєте кожен запис зустрічі (для учасників групових потоків).

Розгорнутий опис курсу

Кожен з блоків відповідає за конкретний логічний і перевірений на практиці крок, що наближатиме вас до веб-сторінок, а відтак і до перших коштів онлайн і здорового систематизованого розвитку цієї справи.

Сегмент I. Розвиток Експертності

h

Модуль 1: Планування розробки Вашого вебсайту

Готуємось до створення веб-сайту

В чому полягає різниця між незрозумілими веб-сайтами і веб-сайтами, які стають успішним бізнес-акселератором? Коротко кажучи – у стратегії та плануванні. Перед тим як почати розробляти будь-який веб-сайт, нам потрібно спершу визначити цілі і сформувати план.

План дій на модулі:

N

Визначення цілей

N

Позиціонування в інтернеті

N

Типи веб-сайтів та різниця між ними

N

З чого починається веб-розробка

N

Формування стратегії реалізації проекту

N

Створення sitemap та формування мокапу

N

Логіка побудови веб-сторінок

h

Модуль 2: Що таке хостинг та домен та як з цим працювати?

Детально розбираємо найнеобхідніші речі перед створенням сайту

Де придбати домен, на яких серверах розмістити хостинг та як все правильно налаштувати? Глобальні реєстратори доменних імен, хостинги в Україні та за її межами – про все поговоримо на другому модулі даного курсу. Після заняття у Вас буде чітке і ясне розуміння, де і як розміщувати свій сайт.

План дій на модулі:

N

Вибір хостинг-провайдера та його налаштування

N

Вибір реєстратора доменних імен + налаштування перенаправлення

N

cPanel - панель управління хостингом

N

FTP доступ до хостингу

N

Створення брендованих електронних адрес

N

Універсальний Softaculous Installer

h

Модуль 3: Встановлення WordPress

Робимо перші кроки і знайомимось з WordPress

Де взяти, як встановити і як не “напартачити” зі встановленням WordPress платформи? Багатьох людей саме ці питання зупиняють перед створенням сайту. І саме їх ми розберемо в деталях, пройшовши декілька шляхів встановлення WordPress.

План дій на модулі:

N

Завантаження за розархівування WordPress

N

Розбір кореневої структури файлів WordPress

N

Ручне встановлення WordPress

N

Інсталяція WordPress через cPanel

N

Встановлення WordPress на персональний комп'ютер (Mac & Windows)

N

Налаштування особистого профілю у WordPress

N

Розбір нюансів під час встановлення WordPress

h

Модуль 4: Глобальні налаштування та оформлення Вашого сайту

Розбираємо перелік найкращих інструментів для створення сайту на WordPress

Що робити після встановлення WordPress, які подальші кроки? насамперед потрібно визначитись з інструментом роботи – темою та додатковими функціями сайту. У цьому, як правило” допомагає попередньо сформована стратегія реалізації проекту. На модулі ми підберемо найкращі інструменти для роботи і приступимо до вже безпосереднього створення веб-сайту.

План дій на модулі:

N

Використання WordPress Dashboard

N

WordPress теми. Знайомство з бізнес-темами

N

Як використовувати WordPress теми?

N

Пошук найкращої теми для Вашого проекту

N

Оцінка і вибір тем

h

Модуль 5: Основні принципи дизайну веб-сайту

Вчимось створювати сторінки сайту привабливими і логічними з точки зору нейромаркетингу

Перед створенням будь-якої сторінки чи елементу сайту завжди потрібно враховувати принципи і правила дизайну та нейромаркетингу. Без правильного розуміння цих речей побудова сайту буде мати хаотичний характер. На даному модулі ми розберемо ці два кити веб-дизайну і навчимось робити сторінки не лише цікавими, а й конвертуючими.

План дій на модулі:

N

Основні принципи і правила дизайну

N

Симетрія та асиметрія

N

Фокусування на основній цілі

N

Відступи: Margin vs Padding

N

Принципи нейромаркетингу

N

Створення Brand Guide

N

CSS параметри: PX vs % vs EM

h

Модуль 6: Обираємо найкращий інструмент для веб-розробки

Розбираємо в деталях як створювати класні дизайни сторінок без написання жодного рядка коду

Пошук правильного інструменту – це мало не найважливіший етап реалізації всього проекту. Саме тому Ви отримаєте вже перевірений практикою 5 років інструмент для створення першокласних веб-сайтів та, навчившись ним користуватись, з часом станете експертом у цьому ділі

План дій на модулі:

N

Знайомство з універсальною темою для розробки сайтів

N

Покроково розбираємо обрану тему

N

Кастомізація веб-сайту за допомогою обраного інструменту

N

Найкращі доповнення для ще простішої розробки

N

Інші альтернативні теми та додаткові інструменти

Сегмент II. Реалізація Експертності

h

Модуль 7: Створення контенту у WordPress

Публікуємо перші сторінки і розбираємо основні налаштування постів та сторінок WordPress

Назва сторінки/поста, основний текст, зображення – чи цього достатньо? Очевидно що ні. Для того, щоб Ваша сторінка мала справді хороший вигляд, її потрібно правильно створити. У даному модулі ми пройдемо основні налаштування під час створення сторінок та постів і навчимось розробляти сторінки правильно з першого разу (без факапів)

План дій на модулі:

N

Повне налаштування теми під Ваш стиль

N

Створення основного ядра контенту для сторінок сайту

N

Організація контенту на сторінках сайту

N

WordPress Posts vs WordPress Pages - коли і що використовувати

N

Створення та редагування WordPress сторінок та постів

N

Професійне дизайнування веб-сайту

h

Модуль 8: Організація робочого середовище у WordPress

Розбираємо детально додаткові параметри WordPress та створюємо унікальний дизайн сайту

За роки розвитку “двіжка” WordPress, технологія набула об’ємності і великої кількості функціоналу. Саме тому потрібно розуміти не лише базові речі, а й добре розбиратись у деталях та нюансах створення сайтів на платформі WordPress. І саме на цьому модулі ми будемо розбирати все в деталях.

План дій на модулі:

N

Створення головної сторінки та сторінки новин

N

Публікація першої сторінки

N

Публікація першого поста

N

Попередній перегляд сторінки/поста

N

Використання паролів для доступу до сторінки

N

Знайомство з SEO та основні рекомендації по правильному створенню контенту

h

Модуль 9: Розширені налаштування WordPress

Йдемо далі вивчаємо WordPress більш грунтовно

Даний блок присвячений важливим порадам і рекомендаціям щодо управління сайтом, знання по яких можуть знадобитись у найнесподіваніший спосіб. Ми розберемо ряд корисних порад та навчимось, розуміючи що і для чого, правильно все використовувати.

План дій на модулі:

N

Categories vs Tags

N

Створення унікальних меню сайту

N

Аудіо та відео на сторінках/постах сайту

N

Додавання PDF документів

N

Використання WordPress плагінів та WordPress віджетів

N

Кастомізація Вашого веб-сайту за допомогою стилів CSS

N

Супер зарядка веб-сайту JetPack'ом

h

Модуль 10: Бізнес налаштування Вашого сайту

Створюємо на налаштовуємо Google Analytics та Yandex.Metrica, розбираємо емейл-маркетингові інструменти для роботи з клієнтами

Створення веб-сайту – це лише один з етапів запуску власного бізнесу. Для повноцінної роботи і розвитку бізнесу Вам знадобляться додаткові інструменти аналітики та роботи з клієнтами. Такі інструменти ми розглянемо на даному модулі і Ви навчитесь правильно налаштовувати і встановлювати ці речі на будь-якому сайті.

План дій на модулі:

N

Аналітика з Google Analytics

N

Корисні речі, які дає Yandex.Metrica

N

Yoast SEO для формування джерела постійного органічного трафіку на Ваш сайт

N

Емейл-маркетинг з MailerLite

N

Інтеграція зовнішнього коду ну Ваш веб-сайт

h

Модуль 11: Постійна підтримка розробленого Вами сайту

Вчимось підтримувати сайт, оновлюємо та налаштовуємо права доступу на сайт іншим користувачам

Будь-який сайт, як і автомобіль, потрібно підтримувати та слідкувати за його роботою. Саме тому варто постійно слідкувати за оновленнями, які пропонує WordPress чи інший постачальник того чи іншого продукту. Окрім цього, захист Вашого сайту – це запорука тривалої безперебійної роботи. І про ці речі варто потурбуватись перед тим, якщо щось трапляється з сайтом, а не вже після… Тому будемо вчитись встановлювати потрібні доповнення для забезпечення захисту роботи інтернет-ресурсу.

План дій на модулі:

N

Постійна підтримка та оновлення системи

N

Захист WordPress від сторонніх осіб

N

Налаштування прав доступу іншим користувачам веб-сайту

N

Вирішення конфлікту плагінів чи фатальної помилки сайту

N

Маграція сайту на інший хостинг

N

WordPress Back Up

h

Модуль 12: Постійне зростання і вдосконалення

Розбираємо корисні ресурси для швидкого знаходження потрібної інформації, рішень та цікавих ідей для креативної веб-розробки

Як і будь-якому навчанні, у веб-розробці потрібно завжди “підтримувати форму” та бути на вістрі новинок та завжди мати в запасі цікаві ідеї реалізації того чи іншого веб-сайту. Для того, щоб підтримувати себе у постійному розвитку і щоразу зростати, потрібно час від час “серфити” в інтернеті і читати/переглядати цікаві варіанти реалізації тих чи інших проектів.

План дій на модулі:

N

Корисні посилання на пошук альтернативних інструментів для роботи

N

Корисні блоги та форуми, де можна почерпнути багато дієвої і корисної інформації

N

Вчимось вирішувати технічні питання за допомогою зовнішніх джерел

N

Поради та рекомендації щодо кастомізації веб-сайту

N

Технічні "прийоми" для рішення конкретних завдань, яких неможливо зробити стандартними методами&інструментами

Сегмент III. МАРКЕТИНГ, ПРОДАЖІ, ПЕРЕГОВОРИ ТА ПОШУК КЛІЄНТІВ

h

МОДУЛЬ 13: ЯК ПРАЦЮВАТИ З КЛІЄНТАМИ? ВІРА ТА СТАВЛЕННЯ

Вчимося працювати з клієнтами, спілкуватись з ними і робити їх нашими

Створення веб-сайту – це лише частина вмінь, якими потрібно володіти, щоб ефективно працювати. Для того, щоб була можливість використовувати наші практичні навички у веб-розробці, потрібно також і вміти шукати клієнтів, спілкуватись з ними і якісно закривати не лише на один проект, а на довгострокову співпрацю. І саме цього ми будемо вчитись з вами роботи на цьому модулі

План дій на модулі:

N

Базові вимоги, які потрібні для роботи з клієнтами

N

Фундамент та відношення. Подача інформації

N

Психологія сприйняття себе та бізнесу

N

Ставлення до себе, бо бізнесу, до клієнтів

h

МОДУЛЬ 14: СПІЛКУВАННЯ З КЛІЄНТОМ

Вчимось правильно і ефективно спілкуватись з нашими клієнтами

Для того, щоб ефективно спілкуватись з клієнтом, варто пропрацювати в собі декілка важливих речей, які є не видимі на перший погляд, проте вони є фундаментом у якісному і результативному спілкуванні. Окрім цього, під час спілкування потрібно знати і вміти користуватись цікавими “мовними фішками”, які допомагають краще “вести” клієнта по шляху, який вам потрібен

План дій на модулі:

N

Спілкування з клієнтами

N

Аналіз та зворотній зв'язок

N

Способи впливу на клієнта

N

Маніпулятивні прийоми у спілкуванні

h

МОДУЛЬ 15: ПРАВИЛА МАРКЕТИНГУ ТА ПРОДАЖНІ ТЕХНІКИ ВПЛИВУ НА КЛІЄНТА

Вивчаємо маркетинг та продажі, готуємось до того, щоб вміти продавати себе/свої послуги правильно

Вміти просто спілкуватись – це ще не достатньо, щоб ефективно “брати” клієнта. Для того, щоб досягти успіху в переговорних процесах, потрібно бути підкованими у приинципах нейромаркетингу та зняти десяток другий продажних технік. Тільки маючи “кинжал” в руках, можна “вполювати” хорошу здобич. Вчимося бути мисливцями!

План дій на модулі:

N

Правила успішного маркетингу та роботи з клієнтами

N

Успішний Бізнес

N

Продажні техніки та формування рекламної кампанії

N

Техніки впливу на клієнта під час очікування

N

Робота з запитаннями

h

МОДУЛЬ 16: ЦІНОВІ ПРИЙОМИ ТА ПРАВИЛА, ЩО СТОСУЮТЬСЯ РОБОТИ З КЛІЄНТАМИ

Розбираємо в дедатлях питання цін та прийомів для зацікавлення клієнта у співпраці з нами

Питання формування цінової політики та все, що довкола цієї теми крутитсья, завжди було дуже актуальним під час роботи з клієнтами. У цьому модулі ми вчимось використовувати ті чи інші цінові прийоми, щоб заохотити клієнта співпрацювати з нами

План дій на модулі:

N

Цінові прийомі

N

Робота зі знижками

N

Чотири правила, які стосуються роботи з клієнтами

h

МОДУЛЬ 17: ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ. ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІРУС. АГЕНТИ ВПЛИВУ

Поширюємо інформацію про себе та свою діяльність

Якість товару не має значення, якщо про нього ніхто не знає! Тому для того, щоб отримувати клієнтів, потрібно, щоб про вас ці клієнти якимось чином дізнавались. Є чимало сучасних способів поширення інформації, які ви можете використовувати: від медіа до цілий стратегічних рекламних кампаній, що формуються на роки. Та допоки ви самі не почнете “трубити на всі сторони” про те, чим ви займаєтесь, нічого не відбудеться. Проте як тільки люди почнуть дізнаватись про вас та те, чим ви займаєтесь, побачите, на скільки швидко ви почнете досягати успіху!

План дій на модулі:

N

Поширення інформації та пошук клієнтів

N

Створення інформаційного вірусу

N

Агенти впливу під час роботи з клієнтами

h

МОДУЛЬ 18: ПОШУК КЛІЄНТІВ

Як та де шукати клієнтів? Розбираємо і вчимось це робити

Пошук клієнтів – це той самий золотий грааль, який шукають усі. І ми з вами у цьому модулі дізнаємось, як і де шукати клієнтів, як їх знаходити та як опрацьовувати технічно за допомогою вже розроблених існтрументів

План дій на модулі:

N

Основні джерела пошуку клієнтів

N

Найбільш поширені платформи для пошуку клієнтів по всьому світу

N

Додаткові джерела пошуку клієнтів (28 ресурсів)

N

Як поставити свій профіль на UpWork

N

Професійний процес роботи з клієнтами

N

Лайфхаки по тому, як брати перші замовлення через UpWork

Зі своєї сторони я роблю все можливе, щоб максимально спрощувати ваше навчання і провести найпрямішим і найбільш ефективним шляхом до мети.

Тому кожне заняття наперед підготовлене і складається по чіткій структурі:

Інструкція або схема

Пояснююче відео

Реальні приклади

Ви можете опрацьовувати їх в будь-який зручний час.

Відгуки учасників першого потоку курсу
WordPress Web Expert

Шостий потік курсу WordPress Web Expert 6.0 стартує 12 листопада
І він буде ще гарячішим та драйвовішим!

Ви можете вчитись веб-розробці на WordPress самостійно і боротись, витрачаючи гроші, час і марні зусилля в пошуках цінної чи безкоштовної інформації. Однак вона скоріш за все вже буде або застарілою, або низької якості.

Погані знання – це теж знання і вони, як милиці, часом наче допомагають і здається, що все працює, все виходить, проте як тільки з’являється нестандартна ситуація – такі “милиці” радше шкодять, ніж допомагають. А це може коштувати поганому відгуку на UpWork (який призведе до того, що з Вами не захочуть більше працювати), або ж – до повного провалу веб-розробки та компенсації затраченого часу сотнями (а іноді і тисячами) доларів.

Або ж Ви можете приєднатись до курсу WordPress Web Expert, де за 6 тижнів Ви станете експертом у веб-розробці на WordPress і повністю забудете про проблеми під час розробки сайту і спокійно працюватимете із закордонними клієнтами та отримуватимете хороший дохід у $.

Ось декілька причин чому ви хочете приєднатись до курсу WordPress Web Expert

Насамперед, WordPress Web Expert – це спільнота однодумців і експертів у сфері веб-розробки. Розвиток і створення своїх веб-проектів у такому колі є значно цікавішим і ефективнішим!

R

Станьте частиною команди

Будьте частиною однієї команди, яка вміє, знає, розвивається і допомагає. Командний дух та професійний підхід членів команди формує ядро впевненості і рішучості

R

Спільнота однодумців

Знаєте, що відбувається, коли Ви вчитеся разом з людьми, у яких спільні цілі і прагнення? Ви навчаєтесь значно швидше. А процес навчання та зміни свідомості є в кілька разів ефективніший. Окрім цього, одне коло спілкування завжди з Вами

R

Зв'язки та довготривале партнерство

Під час навчання Ви не лише проходите навчальну програму і формуєте свій бізнес. Ви також знаходите цінні контакти і частіше за все міцну дружбу, яка скоріш за все стане основою для тривалої співпраці

R

Ефективність та Результативність

Ціллю курсу є Ваш результат і крапка! Ми вчимось для того, щоб Ви вміли створювати круті веб-сайти і досягати значно вищих результатів. Курс WordPress Web Expert побудований таким чином, щоб ви досягли того результату, котрого самі прагнете.

R

Свобода, подорожі та вільний графік

Людина добре себе почуває тоді, коли вона вільна і може самостійно визначати, що їй потрібно/хочеться у житті. Такий філософський підхід є закладений в основі – кожен учасник курсу може вибирати собі де і звідки працювати та як жити. А спільнота однодумців допомагає у тому, щоб прагнути і йти до найкращого

R

Створення власного бізнесу

Курс WordPress Web Expert є практичним курсом. І ціллю навчання є створення власного сайту, який стане Вашим портфоліо, візиткою чи бізнес-сайтом. Ми працюємо для того, що у наших учасників був свій бізнес і отримання високого доходу

R

Будьте в курсі найновіших технік і стратегій

Об’єднання в одну спільноту – це найкраще, що може бути для того, щоб завжди бути в курсі останніх новинок, стратегій, підходів як до веб-розробки, так і до пошуку клієнтів чи формування власного бізнесу

R

Співпраця та можливості

Співпрацюйте, творіть і розвивайтесь разом, адже у колективі та людях завжди є можливості. Черпайте, діліться і надихайте інших тим, що є у вас і це буде повертатись до Вас сторицею 🙂

Вартість 6 тижневого курсу та що в нього входить

Ви готові стати просунутим експертом у веб-розробці на WordPress?

Якщо Ви готові в рази збільшити ваш дохід, розробляючи веб-сайти на WordPress і продаючи свої послуги веб-експерта, тоді Ви у правильному місці!

Старт групового навчання курсу WordPress Web Expert 6.0 – 12 листопада

З нагоди відкриття веб-студії, в яку я проводжу набір на подальше працевлаштування, на участь у курсі діє знижка 10%!

Однак скористатись нею зможуть лише ті учасники,,
які першими зареєструються і приєднаються на курс. Поспішайте!

Оберіть формат навчання, який Вам підходить найкраще

Це приблизна сума типових курсів по веб-розробці, які є у нашій країні, однак жодні з них не дадуть вам такого швидкого результату і можливості монетизувати Ваші нові здобуті вміння!

Я щиро вірю, що справжні результати можна досягнути, ретельно опрацювавши матеріал крок за кроком.

Окрім цього, WordPress Web Expert – це унікальний проект, адже вій йде в обхід системи традиційного програмування
і зберігає купу дорогоцінного часу

До початку курсу залишилось

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Практика показує, що працювати з групою у більше як 30 людей – це вже мало ефективно. Тому, враховуючи, що я запускаю два потоки курсу одночасно – EN та UA, кількість кожної групи буде становити до 15 людей!

Зарезервуйте місце на курс сьогодні – це лише $19! Ми повертаємо суму резервації як тільки Ви оплачуєте повну вартість і стаєте учасником курсу! Це зручно, легко і дозволить Вам бути впевненому у тому, що за Вами закріплене місце в навчальному кабінеті! Місця розлітаються…

Реєстрація на участь у курсі WordPress Web Expert

Внесіть Ваші дані в форму нижче, щоб подати заявку на участь в курсі

ПрофесіоналРозширенийІндивідуальний

Жодних ризиків – Гарантія повернення коштів!

WordPress Web Expert – це курс, який не всім підійде. Якщо Ви приєднаєтесь до курсу та після усіх виконаних домашніх завдань та опрацювання усіх уроків протягом 60 днів з моменту здійснення оплати Ви вирішите, що даний курс Вам не підходить, я поверну повну вартість курсу.

Тим не менше, якщо Ви шукаєте, як швидко і легко освоїти веб-розробку та професійно створювати веб-сайти без написання жодного рядка коду за лічені години, тоді WordPress Web Expert є саме для Вас!

  • Ви шукаєте способів освоїти “скіл” веб-розробки без затрат часу та лишніх зусиль, почати створювати веб-сайти і продавати свою годину роботи за $20/$30 чи навіть $50+?
  • Ви хочете мати під рукою підібраний і перевірений арсенал інструментів для веб-розробки, але сотні неперевірених рішень в інтернеті – це надто багато для того, щоб почати працювати?
  • Ви хочете працювати віддалено і самостійно розпоряджатись своїм графіком?
  • Ви відчуваєте, що створення сайтів – це Ваше і Ви б хотіли присвятити цьому свій час?
  • Ви чуєте від друзів та знайомих довкола, що веб-розробка кожного дня набуває все більшої популярності і попиту на ринку?
  • Ви хочете навчитись продавати свої послуги в інтернеті і бути повністю незалежним?

Тоді цей курс саме для Вас
Після проходження курсу Ваш успіх у веб-розробці на WordPress гарантовано!

До тих пір, допоки людина не прийме рішення, вона вагається і діє неефективно. Але в момент прийняття рішення змінюється весь хід історії – з’являються незаплановані сприятливі обставини, про які вона (людина) раніше і не мріяла.

Й. В. Гете

Типові запитання (FAQ)

Що відбуватиметься після здійснення оплати?

Після успішного проведення платежу вас буде переадресовано на сторінку підтвердження оплати, там Ви знайдете всі необхідні інструкції щодо участі у курсі.

Виконавши інструкції, вас буде зареєстровано на нашому внутрішньому сайті клієнтів, видано логін/пароль і ви зможете приступити до роботи.

Окрім того, Ви завжди можете сконтактуватись зі мною та все уточнити.

P.S. Запропоновані способи автоматичної оплати онлайн є цілком надійні та безпечні.

Чи потрібно мені додатково оплачувати за інструменти для роботи?

Ні. Все, що ми будемо розглядати на курсі, я безкоштовно надішлю Вам для подальшого постійного використання

Онлайн формат навчання справді ефективний?

Так. Такий формат навчання дозволяє зберегти велику кількість часу, донісши до Вас таку саму цінність. Також це дозволить самостійно обрати зручний для Вас час та місце навчання. Більше того, це дасть Вам гнучкість і максимальну ефективність завдяки найкращим підібраним інструментам

Що, якщо в мене проблеми з інтернетом під час онлайн сесій?

Усі учасники отримають доступ до записів усіх модулів та запланованих онлайн сесій.

Чи можливо оплатити курс частинами?

Так, Ви можете оплати курс двома рівними частинами. Для цього напишіть мені на електронну скриньку contact@digitalityexpert.com

Можу я оплатити курс через PayPal або Payoneer?

Так, звичайно. Ви можете здійснити оплату через PayPal або Payoneer систему.

Для оплати через PayPal просто перейдіть за цим посиланням і введіть суму відповідно до вартості пакету, який Ви оплачуєте. Або зробіть переказ з особистого кабінету PayPal, вказавши у полі одержувача цей емейл Yura.Staryk@gmail.com.

Для здійснення оплати через Payoneer просто використовуйте мій особистий емейл Yura.Staryk@gmail.com та вкажіть суму, відповідно до вартості пакету.

Чи підійде мені курс?

Для навчання Вам не потрібно володіти спеціальними знаннями. На курсі ми розбираємо і навчаємось створювати веб-сайти з нуля. Однак, якщо у Вас вже є базові знання у веб-розробці, це буде Вам тільки на користь.

Груповий формат навчання підійде, якщо Ви готові навчатись веб-розробці по програмі, яка є затверджена і описана вище. Програма курсу сформована таким чином, щоб Ви з нуля освоїли технологію створення сайтів на WordPress без зайвих затрач часу та зусиль.

Якщо Ви хочете опанувати веб-розробку, сформувати особистий бренд і навчитись знайходити клієнтів з-за кордону, тоді Вам більше підійде пакет Розширений (бажано знати англійську мову). У ньмоу ми більш детально розглядаємо принципи пошуку клієнтів і роботи на міжнародних біржах.

Чи можу я повернутись до матеріалів після проходження курсу?

Доступ до навчальних матеріалів та закритоъ Facebook групи Вам надається назавжди. Окрім цього я закликаю до постійного контактування зі мною та повторного проходження курсу, оскільки веб-розробка швидко розвивається і мало не щодня з’являються нові інструменти і підходи, які мені хочеться доносити до Вас.

Чи можу я довіряти тобі?

Я завжди працюю на результат і моєї ціллю є досягнення Вами якнайкращого результату. Тому так, Ви можете довіряти мені. Я завжди йду назустріч і розумію потреби і запити людей, з якими працюю. Це для мене мелика цінність і саме Ваш результат я ставлю у пріоритет понад усе.

Якщо щось не зрозуміло, або маєте запитання – сміло звертайтесь.
Буду радий Вам допомогти!

contact@digitalityexpert.com
+380930340994

Також знаходьте і пишіть у Facebook.
Якщо хочете поспілкуватись по Skype і уточнити
ті чи інші питання по курсу, резервуйте зустріч тут.

This site is not a part of the WordPress website or WordPress.com. Additionally, This site is NOT endorsed by WordPress in any way.
WORDPRESS is a trademark of WORDPRESS CMS platform.
Політика конфіденційності та Згода з розсилкою

100 Кроків до Власного Онлайн-Курсу

Безкоштовно завантажте найефективніший чекліст покрокових дій, з якими Ви легко та швидко запустите власний навчальний продукт (курс, марафон, інтенсив чи будь-який інший продукт)

Ви успішно зареєструвались на отримання чекліста. Перевірте свою електронну скриньку