DNEX Mentoring Program

Digital Nomad & Business Course
Transform the Office Job. It’s time to Work Online

Як швидко здійснити перехід з офісу в онлайн та збудувати стабільний
дохід в інтернеті, займаючись улюбленою справою?

Зараз діють найкращі умови участі!

Гнучкий графік

Топовий курс 2020 року🔥

Онлайн

Ефективне онлайн навчання

9/15

Працюємо з індивідуальним підходом

Що таке DNEX та хто проводить?

Digital Nomad Entrepreneur eXpert – це Business & Lifestyle Практичний Курс зі системою діючих інструментів та знань, на якому Ви зможете обійти офісну роботу, вільно подорожувати по світу, пізнати, “відчути” та цілісно зрозуміти нішу онлайн-бізнесу, здобудете необхідні знання та інструменти у цій сфері і зможете стати професійним онлайн підприємцем і вести бізнес-діяльність з найвідоміших тропічних островів.

Так, програма курсу створена для людей, які хочуть залишити офісну роботу, почати вільно подорожувати по 6+ місяців/рік, заробляти більше та досягнути значного успіху як в особистому житті, так і в бізнесі.

Цей курс розроблено як для людей, які лише починають ставати на шлях Свободи & Подорожей & Бізнесу, так і для тих, хто вже робить певні кроки у цьому напрямку та бажає розширити знання і покращити вміння + досягнути значно кращого результату.

Окрім цього, навчаючись на курсі DNEX Ви отримаєте дієву стратегію росту та розвитку власного бізнесу в процесі безперервної мандрівки по найцікавіших місцях світу. Занурення у Travel Business LifeStyle гарантовано!

Проводить курс Юрій Стариксертифікований Бізнес Тренер, Digital Coach. Юрій проводить тренінги та курси по Україні та за кордоном вже понад 5 років.

Автор, ведучий таких навчальних програм:
Ораторське мистецтво, Тайм-Менеджмент, Інтернет-Маркетинг, Невербальна комунікація, Business & Startups, WordPress Web Expert, Online Business Expert, Digital Coaching Expert, DNEX.

Для чого створений цей курс?

Курс Digital Nomad Entrepreneur Expert створений для того, щоб допомогти вирішити проблеми, з якими стикаються всі, хто прагне відчувати себе вільно, мандрувати далеко, мати фінансову та географічну незалежність і збудувати та масштабувати власний бізнес.

Проблема 1. Багато інформації, в якій легко загубитись.

Якщо Ви почнете гуглити тему “як вийти в онлайн і при цьому вільно подорожувати”, то наткнетесь на безліч статей, вебінарів та “супер-курсів” з обіцянками на мільйон. І це проблема, оскільки в інтернеті стільки неструктурованої та зашлакованої інформації, що на те, щоб розібратись в цьому всьому, підуть місяці дорогоцінного часу та сотні (чи навіть тисячі) доларів на навчання, здобуття досвіду та досягнення результату.

Проблема 2. Страх помилитись та внутрішня невпевненість.

Страх та невпевненість – це друга причина того, чому зазвичай людина залишається на одному й тому ж місці впродовж тривалих років. А все тому, що складно розібратись в нових підходах до роботи та ведення бізнесу. Значно простіше все залишити як є, бо ця “територія” нам знайома.

Однак світ розвивається і якщо Ви довго залишаєтесь на одному місці, з’являється великий ризик того, що нічого не зміниться і настане монотонна сіра буденність, що залишиться назавжди.

Відсутність дійсно хороших знань, підтримки, попередній власний (або чужий) негативний досвід – все це призводить до того, що ми закриваємо очі на нові можливості і з кожним ранком прокидаємось з тривогою та внутрішнім питанням “Чому всі йдуть вперед, а я залишаюсь там само, де був/була рік, п’ять, десять років тому?”

Проблема 3. Потреба у експертній підтримці.

Для більшості людей відсутність досвідченого експерта, який завжди може підказати, що і як потрібно зробити, завжди призводить до того, що трапляються помилки, які потім потрібно виправляти самостійно. А іноді ці помилки є незворотніми і доводиться починати з початку, або взагалі ставити “хрест” на діяльності чи будь-якому розвитку.

|

Основне завдання курсу – це надати необхідні інструменти, дієву перевірену методику, забезпечити сильне середовище і  підтримку для того, щоб Ви за місяць успішно розпочали жити в стилі Digital Nomad та розпочали робити впевнені кроки до запуску власного бізнесу.

Що включено у навчання на
Менторській Програмі DNEX?

Отримати безкоштовну консультацію по виходу в онлайн

Перший курс в Україні, який включає буквально все, що потрібно.

Програма курсу Digital Nomad Enrepreneur Expert є цілком і повністю самодостатньою. Пройшовши навчання в нас, Вам не знадобляться більше інші курси, чи тренінги по даній тематиці, оскільки ми охоплюємо усі важливі теми покрокового алгоритму досягнення успіху в особистому та професійному житті. З нами підприємницький Digital Nomad Lifestyle стане Вашим!
PS: Ознайомтесь нижче зі структурою курсу!

Навчальна програма курсу DNEX включає:

Перевірений алгоритм трансформації особистого способу життя

Так, алгоритм успішної трансформації свого життя зі стартом власного бізнесу насправді є. Вже декілька років поспіль я вилітаю з України на 150+ днів, подорожую по Європі та Азії і при цьому формую та проводжу навчальні програми (частіше за все у вигляді онлайн курсів). Саме цими напрацюваннями я поділюсь з Вами.

8 навчальних модулів, які забезпечують успішний старт

Курс складається з 8 системно побудованих навчальних модулів, кожен з яких закриває важливі питання трансформації власного лайфстайлу та запуску бізнесу.

Програма курсу поділена на 4 блоки:

 • Блок І. Занурення у Digital Nomad Lifestyle та формування експертності під час будь якої мандрівки
  Блок І включає 2 модулі (1 тижден) + додаткові коуч-сесії, в тому числі із запрошеним спікером
 • Блок ІІ. Підвищення особистої ефективності та досягнення цілей в 10х разів швидше. Перші кроки до запуску бізнесу.
  Блок ІІ включає 2 модулі (1 тижден) + набір інструментів та сервісів для персональної та бізнес продуктивності
 • Блок ІІІ. Персональний брендинг, представлення себе в інтернеті та формування маркетингової стратегії просування себе як Бренду чи своїх продуктів/послуг.
  Блок ІІІ включає 2 модулі (1 тиждень) + необхідні інструменти вартістю у $350 для швидкого створення власного веб-сайту
 • Блок IV. Формування підприємницького способу мислення, опанування мистецтвом мислити стратегічно, успішно вести переговори і впевнено рухатись вперед
  Блок IV включає 2 модулі (1 тиждень) + ефективну бізнес-модель розвитку власного Бренду і бізнесу в цілому.

Таким чином, навчальний процес на курсі повністю охоплює модель індивідуальної підготовки, формування та створення вільної та сильної особистості, а також забезпечує саме тими знаннями, які в теперішньому світі є найбільш потрібні

Моніторинг та перевірка домашніх завдань

В ході навчання ми маємо домашні завдання, які пропорційно і системно розподілені по усіх навчальних модулях.

Таким чином, під час навчання Ви не тільки отримуєте нові знання, а й виконуєте домашні завдання.

В нас працює система моніторингу та перевірки усіх домашніх завдань, яка забезпечує Вам зручність та легкість виконаня домашніх завдань під час кожного етапу навчання.

Групові MasterMind* сесії та сесії питань відповідей
Це найдинамічніша частина навчання, оскільки саме тут Ви отримуєте відповіді на запитання, додаткову порцію цікавих знань, а також мотиваційний заряд та відчуття командної роботи.

*MasterMind – це одна з найефективніших методик, яка покликана максимально швидко та якісно віришити для людини такі питання як Мотивація, Впевненість, Особистий прогрес, Фокус уваги в житті та в бізнесі. Швидкий результат досягається за рахунок ефективної комунікації, порад, рекомендацій, зворотнього зв’язку та вміння насправді чути людину та спрямувати її на вирішення тих чи інших питань.

Ефективні індивідуальні коуч-сесії, після яких є результат
Так, у нас є індивідуальна робота з кожним учасником. Ми заздалегіть домовляємось про зручний для зустрічі час та поглиблено працюємо у форматі MasterMind & Коучинг методик.

Такий підхід дозволяє насправді почути кожну людину та допомогти вирішити питання, що турбують.

Часто це можуть бути життєві паттерни, особисті питання, питання впевненості, віри в себе, мотивації, моделей мислення та поведінки.

Також учасники навчання часто стикаються з технічними питаннями, пов’язаними з веб-сайтом, створенням презентації, запуском першого вебінару чи навіть цілісної програми онлайн навчання.

Так, ми допомагаємо вирішити як особисті питання, так і технічні, тому можете бути впевнені в тому, що у Вас завжди буде можливість звернутись по допомогу і отримати її.

Як показує практика, після кожної такої сесії спостерігається значний прогрес!

Сильна спільнота експертів, які завжди готові допомогти

Сильне середовище – це одна з ключових закономірностей успіху.

Ми це чудово розуміємо, тому забезпечуємо справді сильних експертів, професіоналів та фахівців у своїй справ, які готові допомогти, підказати, дати пораду у питаннях, які у Вас виникають.

Окрім цього в нас є закрита спільнота учасників, які вже пройшли навчання, учасників, які вже досягли успіху і які готові поділитись своїм досвідом, напрацюваннями та підтримати Вас.

Підтримка та постійний зв'язок під час та після навчання

Ми надаємо якісну підтримку впродовж всього навчального процесу.

Якщо у Вас виникає запитання, потрібно почути зворотній зв’язок, чи запитатись поради / рекомендації – Ви завжди можете про це написати і ми зробимо все, щоб якомога оперативніше і якнайкраще вирішити Ваше питання.

Окрім цього, навіть після завершення курсу Ви зможете й надалі бути з нами на зв’язку, оскільки Вас буде додано до закритої групи учасників, що пройшли навчання. Це чудова можливість завжди мати змогу задати запитання і гарантовано отримати на нього відповідь.

Закриті MasterMind сесії із запрошеними спікерами

Так, ми маємо запрошених спікерів, кожен з яких є експертом у своїй сфері.

Впродовж навчання у Вас буде можливість попрацювати з експертами у сфері SMM, лайф- та бізнес-коучингу, психології та НЛП

Ми надаємо навчальне середовище, в якому Ви будете розвиватись та щоразу бачити свій результат. А експерти допомагатимуть Вам досягти поставлених цілей.

Додаткові вебінари та майстер-класи для росту та розвитку

І ході навчання ми матимемо додаткові вебінари і майстер-класи, під час яких розкриватимемо нові підходи, технології, інструменти та методи роботи. Все це дає Вам змогу почерпнути з курсу DNEX значно більше, ніж можна собі уявити.

[Секретна лекція] курсу Digital Coaching Expert

Завершальною стадією навчання є проходження додаткової [Секретної лекції] курсу Digital Nomad Entrepreneur Expert, яка покликана показати значно більше того, що криється за навісами більшості тренінгів, курсів, та інших навчальних програм.

На цій лекції ми відкриваємо для Вас ті знання та досвід, про який не говорять на більшості тренінгів…

Сертифікація та подальша співпраця з командою Digitality Expert

Завершальною частиною навчального процесу є отримання сертифікатів, овації та приємне завершення курсу DNEX.

Якщо Ви захочете надалі співпрацювати, ми відкрито надаємо таку можливість і залюбки обговоримо усі деталі.

Окрім цього, після завершення курсу, Ви потрапите на Сторінку Експертів і отримаєте можливість завжди мати нових потенційних клієнтів, що приходитимуть від учасників наших курсів.

Структура курсу DNEX

Курс складається з 8 практичних навчальних модулів, [секретної лекції] та сертифікації

Результати після проходження курсу

Наша мета – це Ваш результат!

Ваш результат – це трансформація способу життя. Ми це називаємо “з офісу на Балі”. Такий підхід апріорі включає один з двох варіантів подальшого життя: Ви або знаходите діяльність, що даватиме Вам можливість “номадити” по 6+місяців на рік, або ж стартуєте з власним бізнесом і отримуєте такий самий або навіть кращий результат!

В ході навчання на курсі DNEX Ви пройдете чотири етапи:

Етап І. Персональний

Усвідомлення того, що є зараз та чіткий покроковий алгоритм виходу “з офісу на Балі” з потужним пропрацюванням власної ефективності та вмінь.

Етап ІІ. Психологічний

Аналіз та визначення ніші, формування чіткої візії створення Себе як Бренду, постановка особистих та бізнес цілей + план персональної продуктивності.

Етап ІIІ. Технічний

Створення власного веб-сайту, основи маркетингу, базове просування в соц. мережах та інші високо-ефективні навички у сфері Digital Nomad.

Етап ІV. Стратегічний

Спілкування з клієнтами, техніки ефективних переговорів, продажі та робота з клієнтами, формування ефективної стратегії розвитку бізнесу.

|

Коротко кажучи, Ви:
1) вмітимете планувати подорож на 6+ місяців
(авіа, проживання та інші важливі аспекти мандрівки)
2) запустите онлайн бізнес & почнете займатись справою, яка буде до душі і якою буде хотітись займатись де б Ви не були.
3) отримаєте алгоритм подальшого розвитку та масштабування власного бізнесу.

Відгуки про курс

Співбесіда

WhatsApp

Ми піднімаємо якість життя шляхом інтенсивного навчання та отримання практичного досвіду. Курс Digital Nomad Entreprener Expert – це унікальний проект, який об’єднує глибинну психологічну, технічну та творчу частини роботи. Окрім цього, навчальна програма інтенсивно наповнюється під час подорожі країнами Україна, Польща, Греція, Сінгапур, Індонезія (в тому числі острів Балі) та Малайзія.

А це означає, що приєднуючись до нас на навчання, Ви також занурюється у атмосферу цих країн та континентів. Якщо щось не зрозуміло, або маєте запитання – сміло звертайтесь. Будемо раді Вам допомогти! Якщо хочете поспілкуватись по Skype і уточнити ті чи інші питання по курсу, резервуйте зустріч та проходьте співбесіду

DNEX

© Copyright 2020