Digital Coaching Expert

Ми допомагаємо Бізнес-Тренерам, Тренерам Особистісного Розвитку, Менторам, Коучам, Психологам, Експертам
переїхати в онлайн і заробляти на улюбленій справі.

Зараз діють найкращі умови участі!

Гнучкий графік

Трендовий курс 2019 року🔥

Онлайн

Ефективне онлайн навчання

9/15

Працюємо з індивідуальним підходом

Що таке DCE та хто проводить?

Digital Coaching Expert – це Практичний Курс зі системою діючих інструментів та знань, на якому Ви зможете пізнати, “відчути” та зрозуміти нішу онлайн-навчання, здобудете необхідні знання та інструменти і запустите свій перший навчальний онлайн-проект: тренінг, інтенсив, курс, навчальну програму, серію консультацій & коучингу в інтернеті.

Програма курсу створена для людей, які хочуть якісно, професійно і грамотно представити себе як Бренд та свій навчальний продукт в інтернеті.

Так, цей курс розроблено для Бізнес-Тренерів, Тренерів Особистісного Розвитку, Менторів, Коучів, Психологів, Фітнес-Тренерів, Викладачів та Експертів у вузькій галузі.

Проводить курс Юрій Стариксертифікований Бізнес Тренер, Digital Coach. Юрій проводить тренінги та курси по Україні та за кордоном вже понад 5 років.

Автор, ведучий таких навчальних програм:
Ораторське мистецтво, Тайм-Менеджмент, Інтернет-Маркетинг, Невербальна комунікація, Business & Startups, WordPress Web Expert, Online Business Expert, Digital Coaching Expert. Відкрити повний опис курсу.

Для чого створений цей курс?

Курс Digital Coaching Expert створений для того, щоб допомогти вирішити проблеми, з якими стикаються всі, хто тільки починає, чи вже зараз проводить навчання, коучинг, консультує та збирається виходити в інтернет з метою росту і масштабування своєї діяльності та бренду.

Проблема 1. Багато інформації, в якій легко загубитись.

Якщо Ви почнете гуглити тему “як вийти в онлайн”, то наткнетесь на безліч статей, вебінарів та “супер-курсів” з обіцянками на мільйон. І це проблема, оскільки в інтернеті стільки неструктурованої та зашлакованої інформації, що на те, щоб розібратись в цьому всьому, підуть місяці дорогоцінного часу та сотні (чи навіть тисячі) доларів на навчання, здобуття досвіду та досягнення результату.

Проблема 2. Страх помилитись та внутрішня невпевненість.

Страх та невпевненість – це друга причина того, чому зазвичай людина залишається на одному й тому ж місці впродовж тривалих років. А все тому, що складно розібратись в нових підходах до роботи та ведення бізнесу. Значно простіше все залишити як є, бо ця “територія” нам знайома.

Однак світ розвивається і якщо Вас немає в інтернеті, з’являється великий ризик того, що піде спад і доведеться закрити бізнес назавжди.

Відсутність дійсно хороших знань, підтримки, попередній власний (або чужий) негативний досвід – все це призводить до того, що ми закриваємо очі на нові можливості і з кожним ранком прокидаємось з тривогою та внутрішнім питанням “Чи будуть в мене клієнти цього місяця?”

Проблема 3. Потреба у експертній підтримці.

Для більшості людей відсутність досвідченого експерта, який завжди може підказати, що і як потрібно зробити, завжди призводить до того, що трапляються помилки, які потім потрібно виправляти самостійно. А іноді ці помилки є незворотніми і доводиться починати з початку, або взагалі ставити “хрест” на діяльності.

|

Основне завдання курсу – це надати необхідні інструменти, дієву перевірену методику, забезпечити сильне середовище і  підтримку для того, щоб Ви за 2 місяці успішно запустили власний навчальний проект.

Що включено у навчання на курсі DCE?

Отримати безкоштовну консультацію по виходу в онлайн

Перший курс в Україні, який включає буквально все, що потрібно.

Програма курсу Digital Coaching Expert є цілком і повністю самодостатньою. Пройшовши навчання в нас, Вам не знадобляться більше інші курси, чи тренінги по даній тематиці, оскільки ми охоплюємо усі важливі теми покрокового алгоритму запуску власного навчального продукту в інтернеті.
PS: Ознайомтесь нижче зі структурою курсу!

Навчальна програма курсу DCE включає:

Перевірений алгоритм запуску та проведення онлайн навчання

Так, алгоритм успішного запуску навчальної програми насправді є. Вже декілька років поспіль я вилітаю з України на 150+ днів, подорожую по Європі та Азії і при цьому формую та проводжу навчальні програми (частіше за все у вигляді онлайн курсів). Саме цими напрацюваннями я поділюсь з Вами.

14 навчальних модулів, які забезпечують успішний запуск

Курс складається з 14 системно побудованих навчальних модулів, кожен з яких закриває важливі питання бізнесу у сфері онлайн-навчання.

Програма курсу поділена на 3 блоки:

  • Блок І. Поглиблене вивчення напрямку Digital Coaching та формування чіткої візії створення Себе як Бренду.
    Блок І включає 4 модулі (2.5 тижні) + додаткові коуч-сесії, в тому числі із запрошеним спікером
  • Блок ІІ. Формування інтелектуального продукту і створення дієвої маркетингової стратегії просування Себе як Бренду та свого навчального продукту в інтернеті
    Блок ІІ включає 5 модулів (2.5 тижні) + необхідні інструменти вартістю у $350 для швидкого створення власного веб-сайту
  • Блок ІІІ. Запуск продукту, автоматизація бізнес процесів та формування ефективної стратегії розвитку бізнесу (2.5 тижні)
    Блок ІІІ включає 5 модулів (2.5 тижні) + ефективну бізнес-модель розвитку власного Бренду і бізнесу в цілому

Таким чином, навчальний процес на курсі повністю охоплює модель індивідуальної підготовки, формування та створення навчального продукту, представлення його в інтернеті, маркетинг, продажі, переговори, імплементацію та успішний запуск.

Моніторинг та перевірка домашніх завдань

В ході навчання ми маємо домашні завдання, які пропорційно і системно розподілені по усіх навчальних модулях.

Таким чином, під час навчання Ви не тільки отримуєте нові знання, а й виконуєте домашні завдання.

В нас працює система моніторингу та перевірки усіх домашніх завдань, яка забезпечує Вам зручність та легкість виконаня домашніх завдань під час кожного етапу навчання.

Групові MasterMind* сесії та сесії питань відповідей
Це найдинамічніша частина навчання, оскільки саме тут Ви отримуєте відповіді на запитання, додаткову порцію цікавих знань, а також мотиваційний заряд та відчуття командної роботи.

*MasterMind – це одна з найефективніших методик, яка покликана максимально швидко та якісно віришити для людини такі питання як Мотивація, Впевненість, Особистий прогрес, Фокус уваги в житті та в бізнесі. Швидкий результат досягається за рахунок ефективної комунікації, порад, рекомендацій, зворотнього зв’язку та вміння насправді чути людину та спрямувати її на вирішення тих чи інших питань.

Ефективні індивідуальні коуч-сесії, після яких є результат
Так, у нас є індивідуальна робота з кожним учасником. Ми заздалегіть домовляємось про зручний для зустрічі час та поглиблено працюємо у форматі MasterMind & Коучинг методик.

Такий підхід дозволяє насправді почути кожну людину та допомогти вирішити питання, що турбують.

Часто це можуть бути життєві паттерни, особисті питання, питання впевненості, віри в себе, мотивації, моделей мислення та поведінки.

Також учасники навчання часто стикаються з технічними питаннями, пов’язаними з веб-сайтом, створенням презентації, запуском першого вебінару чи навіть цілісної програми онлайн навчання.

Так, ми допомагаємо вирішити як особисті питання, так і технічні, тому можете бути впевнені в тому, що у Вас завжди буде можливість звернутись по допомогу і отримати її.

Як показує практика, після кожної такої сесії спостерігається значний прогрес!

Сильна спільнота експертів, які завжди готові допомогти

Сильне середовище – це одна з ключових закономірностей успіху.

Ми це чудово розуміємо, тому забезпечуємо справді сильних експертів, професіоналів та фахівців у своїй справ, які готові допомогти, підказати, дати пораду у питаннях, які у Вас виникають.

Окрім цього в нас є закрита спільнота учасників, які вже пройшли навчання, учасників, які вже досягли успіху і які готові поділитись своїм досвідом, напрацюваннями та підтримати Вас.

Підтримка та постійний зв'язок під час та після навчання

Ми надаємо якісну підтримку впродовж всього навчального процесу.

Якщо у Вас виникає запитання, потрібно почути зворотній зв’язок, чи запитатись поради / рекомендації – Ви завжди можете про це написати і ми зробимо все, щоб якомога оперативніше і якнайкраще вирішити Ваше питання.

Окрім цього, навіть після завершення курсу Ви зможете й надалі бути з нами на зв’язку, оскільки Вас буде додано до закритої групи учасників, що пройшли навчання. Це чудова можливість завжди мати змогу задати запитання і гарантовано отримати на нього відповідь.

Закриті MasterMind сесії із запрошеними спікерами

Так, ми маємо запрошених спікерів, кожен з яких є експертом у своїй сфері.

Впродовж навчання у Вас буде можливість попрацювати з експертами у сфері SMM, лайф- та бізнес-коучингу, психології та НЛП

Ми надаємо навчальне середовище, в якому Ви будете розвиватись та щоразу бачити свій результат. А експерти допомагатимуть Вам досягти поставлених цілей.

Додаткові вебінари та майстер-класи для росту та розвитку

І ході навчання ми матимемо додаткові вебінари і майстер-класи, під час яких розкриватимемо нові підходи, технології, інструменти та методи роботи. Все це дає Вам змогу почерпнути з курсу DCE значно більше, ніж можна собі уявити.

[Секретна лекція] курсу Digital Coaching Expert

Завершальною стадією навчання є проходження додаткової [Секретної лекції] курсу Digital Coaching Expert, яка покликана показати значно більше того, що криється за навісами більшості тренінгів, курсів, та інших навчальних програм.

На цій лекції ми відкриваємо для Вас ті знання та досвід, про який не говорять на більшості тренінгів…

Сертифікація та подальша співпраця з командою Digitality Expert

Завершальною частиною навчального процесу є отримання сертифікатів, овації та приємне завершення курсу DCE.

Якщо Ви захочете надалі співпрацювати, ми відкрито надаємо таку можливість і залюбки обговоримо усі деталі.

Окрім цього, після завершення курсу, Ви потрапите на Сторінку Експертів і отримаєте можливість завжди мати нових потенційних клієнтів, що приходитимуть від учасників наших курсів.

Структура курсу Digital Coaching Expert

Курс складається з 14 навчальних модулів, [секретної лекції] та сертифікації

Модуль 1. Успішний Старт. Фундаментальні основи Digital Coaching


Готуємось до занурення у сферу Digital Coaching


Bali, Indonesia
Uluwatu Beach – найвідоміше місце острова Балі

Модуль 2. Види тренерства, менторства та коучингу


Визначення напрямку руху в Digital-сфері


Bali, Indonesia
Villa & Home Sweet Home – це відтепер мій другий дім

Модуль 3. Бізнес-модель, що підходить саме Вам


Вибір бізнес-моделі та визначення вектора руху


Bali, Indonesia
Villa & Home Sweet Home – це відтепер мій другий дім

Модуль 4. Перші кроки для запуску власного онлайн проекту


Формуємо міцний фундамент для подальшого росту і розвитку


Bali, Indonesia
Villa & Home Sweet Home – дім серця, наповнений життям

Модуль 5. Формування інтелектуального продукту


Визначаємо назву навчального продукту, цільову аудиторію і прописуємо основний скелет опису продукту


Bali, Indonesia
Villa & Home Sweet Home, в якому панує цілковита гармонія

Модуль 6. Структура та наповнення навчального продукту


Прописуємо структуру навчального продукту і формуємо ясне бачення того, як, куди і до чого ми будемо вести наших учасників навчання


Bali, Indonesia
Keramas Beach – найбільш відомий чорний пляж острова Балі

Модуль 7. Високо-ефективні навички у сфері Digital Coaching


Будуємо ідентичність та бренд, вивчаємо ряд необхідних сервісів та інструментів, які дадуть нам впевненість у подальших діях та проведенні Digital навчання


Bali, Indonesia
Volcano Batur – активний вулкан, який є одним з найбільш відомих і найбільш відвідуваних місць цього острова

Модуль 8. Створення веб-сайту (лендінгу) як ключового елементу представлення себе та свого продукту онлайн


Створюємо особистий веб-сайт і представляємо себе і свою діяльність в інтернеті


Kuala Lumpur, Malaysia
KLCC Park – найвідоміший і найбільш захоплюючий парк в столиці Малайзії

Модуль 9. Психологія маркетингу та продажів


Вивчаємо психологічний аспект роботи з клієнтами


Kuala Lumpur, Malaysia
KLCC Park – місце, куди приходять мільйони туристів одразу після того, як відвідають найвищі у світі Petronas Twin Towers

Модуль 10. Якісний клієнтський сервіс


Опановуємо мистецтво довготермінової взаємодії з клієнтами на основі якісного сервісу


Kuala Lumpur, Malaysia
Vogue Suites One, KL Eco City – luxury резиденція в Куала Лумпурі, що знаходиться поруч з Mid Valley City

Модуль 11. Імплементація та запуск бізнес моделі


Запускаємо навчальну програму, автоматизуємо бізнес процеси і опановуємо бізнес-інструментарій


Bali, Indonesia
Skcript Waterfalls – одне з найбільш захоплюючих (і найбільш інстаграмних 😉 місць на Балі

Модуль 12. Ефективні переговори


Опановуємо мистецтво професійно вести переговори з клієнтами та партнерами у бізнесі


Bali, Indonesia
Tegalalang Rice Terrace – найвідоміші на Балі рисові тераси

Модуль 13. Бізнес партнерство


Формуємо коло спілкування з людей, які нам близькі по цінностях та важливі як бізнес-партнери


Bali, Indonesia
Batubulan Temple – храм, котрий захований від туристів, проте несе велику цінність для жителів острова Балі

Модуль 14. Аналіз існуючої бізнес-моделі та подальші кроки до ще більшого Успіху


Аналізуємо, покращуємо, вивчаємо теорію Чорного Лебедя та проходимо [Секретну лекцію]


Bali, Indonesia
Pura Lempuyang Luhur – один з найдавніших і найбільш високоповажних храмів острова. ТОП#1 місце на Балі

[Секретна лекція] Найбільш важлива лекція курсу Digital Coaching Expert


Аналізуємо, покращуємо, вивчаємо теорію Чорного Лебедя та проходимо [Секретну лекцію]


Bali, Indonesia
Відкриваємо для себе ті знання та досвід, про який не говорять на більшості тренінгів…

Результати після проходження курсу

Наша мета – це Ваш результат!

Ваш результат – це представлення себе в інтернеті, запуск онлайн навчання та інноваційне масштабування Вашої діяльності.

В ході навчання на курсі DCE Ви пройдете три етапи:

Етап І. Психологічний

Аналіз та визначення ніші, формування чіткої візії створення Себе як Бренду, постановка особистих та бізнес цілей + план персональної продуктивності.

Етап ІІ. Технічний

Створення навчального продукту, розробка власного веб-сайту, основи маркетингу, просування в соц. мережах та інші високо-ефективні навички у сфері Digital Coaching.

Етап ІІІ. Стратегічний

Спілкування з клієнтами, техніки ефективних переговорів, продажі та робота з клієнтами, формування партнерських домовленостей та створення якісного клієнтського сервісу + автоматизація бізнес процесів, створення воронки продажів та формування ефективної стратегії розвитку бізнесу.

|

Коротко кажучи, Ви 1) представите Себе як Бренд в інтернеті (матимете персональний веб-сайт), 2) успішно запустите власний навчальний продукт (наприклад онлайн курс) і 3) отримаєте алгоритм подальшого розвитку та масштабування власного бізнесу.

Відгуки про курс

Співбесіда

WhatsApp

i

Партнерська програма

Ми піднімаємо якість життя шляхом інтенсивного навчання та отримання практичного досвіду. Курс Digital Coaching Expert – це унікальний проект, який об’єднує глибинну психологічну, технічну та творчу частини роботи. Окрім цього, навчальна програма інтенсивно наповнюється під час подорожі країнами Норвегія, Данія, Греція, Сінгапур, Таїланд, В’єтнам, Індонезія (в тому числі острів Балі) та Малайзія.
А це означає, що приєднуючись до нас на навчання, Ви також занурюється у атмосферу цих країн та континентів. Якщо щось не зрозуміло, або маєте запитання – сміло звертайтесь. Будемо раді Вам допомогти! Якщо хочете поспілкуватись по Skype і уточнити ті чи інші питання по курсу, резервуйте зустріч та проходьте співбесіду