Шукаєш надійний “мессенджер” для спілкування із клієнтами?

by Jun 25, 2018Resources0 comments

WhatsHelp – https://whatshelp.io/

Із цим ресурсом ти можеш «чатитися» із відвідувачами твоїх сайтів, швидко та зручно приймати замовлення, робити розсилки зі сповіщеннями через найпопулярніші «мессенджери».

Керувати списками підписників, надсилати повідомлення, організовувати прямі трансляції, використовувати для переписки «ботів» і ще й піднімати водночас продажі – все це можна робити в одному місці.

Твої клієнти матимуть можливість ставити запитання безпосередньо через «мессенджер» у режимі реального часу, особисто та приватно. Для комунікації можна обрати будь-який найзручніший для клієнта канал (Messenger, Viber, Snapchat, LINE, Telegram, VK, e-mail). Із WhatsHelp ти матимеш змогу підтримувати розмову у чаті навіть тоді, коли відвідувач покине твій сайт.

Доступна безкоштовна пробна версія користування ресурсом. Але врахуй, що згодом ціна користування сервісом залежатиме від кількості твоїх контактів (активних підписників).

Як це працює? Слід підключити акаунти твоєї компанії у «мессенджерах» та соцмережах до платформи WhatsHelp, а далі – працюй «із одного вікна» із повідомленнями клієнтів, налаштовуй лунки продажів, роби розсилки. Програма працює через браузери й ідеально підходить для командної роботи.

Відгуки клієнтів цієї платформи переконують, що WhatsHelp допомогли їхньому бізнесу (підприємству) збільшити продажі та вибудувати тісні зв’язки з клієнтами.

А ще – генерувати продажі на «автопілоті» через «мессенджері» називають трендом 2018 року! Будь у тренді 🙂 !

 

100 Кроків до Власного Онлайн-Курсу

Безкоштовно завантажте найефективніший чекліст покрокових дій, з якими Ви легко та швидко запустите власний навчальний продукт (курс, марафон, інтенсив чи будь-який інший продукт)

Ви успішно зареєструвались на отримання чекліста. Перевірте свою електронну скриньку