Надоїли міжнародні перекази із несподіваними прихованими платежами?

by Jun 8, 2018Resources0 comments

TransferWise – transferwise.com

Хочете сказати «прощавай» прихованим банківським комісійним зборам? Тоді ця міжнародна платіжна система онлайн-банкінгу саме для вас!

TransferWise пропонує послугу швидкого, надійного і головне – прозорого переказу грошей. А ще цей ресурс стане у нагоді тим, хто хоче перевести гроші із закордонної карти на свою національну.

На сайті системи стверджують, що відправляти гроші із TransferWise дешевше у 8 разів! Чи так це – можеш перевірити самостійно, бо перед тим, як надіслати гроші, слід ввести відповідні валюти у калькулятор цін на сайті transferwise.com та дізнатися, скільки коштуватиме переказ.

Тобто ти можеш не хвилюватися через якісь приховані платежі чи несподівані додаткові витрати вже після здійснення операції.

Робота цієї системи прозора та чесна ще тому, що процес переказу грошей можна відстежити, а для використання послуг TransferWise слід спершу пройти процедуру підтвердження своєї особи.

Важливо, що клієнти, які вже використовують послуги TransferWise, хвалять добре організований сервіс підтримки користувачів.

Отже, тепер ти можеш завдяки TransferWise здійснювати чи отримувати міжнародні перекази легко, зручно та вигідно!

 

100 Кроків до Власного Онлайн-Курсу

Безкоштовно завантажте найефективніший чекліст покрокових дій, з якими Ви легко та швидко запустите власний навчальний продукт (курс, марафон, інтенсив чи будь-який інший продукт)

Ви успішно зареєструвались на отримання чекліста. Перевірте свою електронну скриньку