EveryPay – простий та надійний ресурс збору платежів для інтернет-продавців

by Jun 1, 2018Resources0 comments

EveryPay – every-pay.com

EveryPay  це сервіс-постачальник платіжних послуг, призначений збирати онлайн-оплати за допомогою кредитної та дебетової карток. Вважається одним із найбільш швидкозростаючих платіжних шлюзів у Європі.

Ця компанія може «похвалитися» глобальною клієнтською базою та досвідом у обслуговуванні різних секторів (зокрема у сферах фінансових послуг, електронної комерції, комунальних послуг, послуг авіакомпаній). EveryPay пропонує миттєві розрахунки, здійснення оплат «за один клік», послугу цифрового гаманця та гнучку модель ціноутворення для підприємців фактично будь-якого рівня.

Отже, мета ресурсу EveryPay – посприяти інтернет-продавцям у досягненні їхніх фінансових, комерційних потреб та цілей. Сервіс легко інтегрований та має потужну підтримку (LHV, SEB, MasterCard, Visa). Ця платіжна система підтримує найновіші версії всіх основних веб-переглядачів (Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari), а також мобільних платформ для різних операційних систем.

Переконайся сам, що платіжні сервіси насправді можуть допомогти твоєму бізнесу, – «збирай» оплати  легко та надійно.

100 Кроків до Власного Онлайн-Курсу

Безкоштовно завантажте найефективніший чекліст покрокових дій, з якими Ви легко та швидко запустите власний навчальний продукт (курс, марафон, інтенсив чи будь-який інший продукт)

Ви успішно зареєструвались на отримання чекліста. Перевірте свою електронну скриньку