Про електронне естонське резидентство

by Jun 17, 2018Resources0 comments

Електронна резиденція Естонії – e-resident.gov.ee/become-an-e-resident

А ви чули, що існує резидентство… віртуальне? У 2015 році Естонія запустила програму, за допомогою якої охочі, які не є громадянами Естонії, отримують законний доступ до таких послуг із боку цієї країни:
– формування, реєстрація своєї компанії;
– опрацювання платежів;
– оплата податків;
– підпис документів;
– зашифрований обмін документами;
– онлайн-банкінг;
– податкова декларація;
– медичні послуги, пов’язані із лікарськими рецептами.

e-Residency спрямована на людей-підприємців, незалежно від їхнього місцезнаходження. Ця програма точно зацікавить фрілансерів, розробників додатків, творців онлайн-контенту, стартаперів, власників сервісів, які виходять на міжнародний ринок.

Для кожного віртуального резидента проводиться моніторинг фінансових операцій для запобігання спробам фінансових махінацій.

Подати заявку на віртуальне резидентство можна онлайн. Для цього слід заповнити форму, надіслати відсканований варіант національного паспорта та фотографію. Також необхідно пояснити причину подачі заявки.

Успішних кандидатів запрошують на інтерв’ю в Таллін або в естонське посольство упродовж приблизно трьох місяців після подачі заявки. Хто успішно проходить цей етап – отримує свою карту на три роки.

Звісно, слід розуміти, що віртуальне резидентство не має нічого спільного із громадянством.

Станом на квітень 2018 року електронними резидентами Естонії стали більше 33 тис. ос. із 154 країн світу. Користувачі створили понад 5 000 компаній!

А ти б хотів стати «електронним естонцем»? 😉 Із e-Residency створити компанію у Євросоюзі із легальними доходами просто, як ніколи!

 

100 Кроків до Власного Онлайн-Курсу

Безкоштовно завантажте найефективніший чекліст покрокових дій, з якими Ви легко та швидко запустите власний навчальний продукт (курс, марафон, інтенсив чи будь-який інший продукт)

Ви успішно зареєструвались на отримання чекліста. Перевірте свою електронну скриньку