Електронна платіжна система, якою користуються потужні, відомі на весь світ компанії

by May 25, 2018Resources0 comments

Braintree – https://www.braintreepayments.com

Це – відома електронна система для здійснення оплат. Сьогодні Braintree називають одним із найбільш швидкорослих платіжних підприємств.

Компанія Braintree допомагає підприємствам усіх розмірів (від малих до великих) приймати та обробляти платежі, щоб максимально збільшити можливості для їхнього бізнесу та зростання доходів.

Ця система пов’язана із PayPal-сервісом. А таке масштабне партнерство добавляє «плюсиків» Braintree у графах «Безпека» та «Надійність», що надважливо для будь-яких операцій з грошима.

А ще серед постійних користувачів послуг цієї компанії безліч великих корпорацій з усіх куточків світу в різних економічних областях (наприклад, клієнтами Braintree є транспортна компанія “Uber Technologies LLC” і світовий лідер по оренді короткострокового житла “Airbnb Inc”).

Отже, Braintree – простий спосіб отримувати оплати за ваші послуги та ідеї, а також самим здійснювати оплати через будь-які девайси та доступними платіжними методами.

Це ж так зручно купувати онлайн-товари і послуги через ваші мобільні пристрої, чи не так? 🙂 

100 Кроків до Власного Онлайн-Курсу

Безкоштовно завантажте найефективніший чекліст покрокових дій, з якими Ви легко та швидко запустите власний навчальний продукт (курс, марафон, інтенсив чи будь-який інший продукт)

Ви успішно зареєструвались на отримання чекліста. Перевірте свою електронну скриньку